Patnos'ta Maske Dağıtıldı

Ağrı'nın Patnos İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında, ilçe genelinde esnaf ve vatandaşlara maske dağıtıldı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Patnos İlçe Başkanı Kamuran Şimşek öncülüğündeöneticileri ile partililerin de destek verdiği çalışmalar kapsamında esnaf ve vatandaşlara maske dağıtımı yapıldı.

Patnos'ta Maske Dağıtıldı
Editör: Hakkı BULUT
30 Haziran 2020 - 16:26
Reklam

Ağrı'nın Patnos İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında, ilçe genelinde esnaf ve vatandaşlara maske dağıtıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Patnos İlçe Başkanı Kamuran Şimşek öncülüğündeöneticileri ile partililerin de destek verdiği çalışmalar kapsamında esnaf ve vatandaşlara maske dağıtımı yapıldı. Zor günlerde vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını belirten MHP Patnos İlçe Başkanı Kamuran Şimşek “Koronavirüs kapsamında ilçemiz genelinde maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı. Bizde vatandaş ve esnaflarımıza bu konuda destek olmak amacıyla ilçe yönetimi olarak karar aldık.  Tüm vatandaşlarımızdan rcamız, bu zorlu süreci atlatana kadar kurallara ve alınan tedbirlere mutlaka uymalarıdır. Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamalarını istyoruz. Sosyal mesafe kurallarını da mutlaka göz önünde bulundurmaları gerekyor. İnşallah, tedbirlere uyduğumuz sürece bu salgından kurtulacağımıza inanıyoruz” İfadelerini kullandı.

Bu haber 365 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum